sik-sorulan-sorularİkinci El Platform olarak; Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Vinç, Forklift ve diğer ürünler hakkında sorulan sorular ve ikinci el hizmetleri ile ilgili sorularınızı cevaplıyoruz. Sık sorulan sorular dışında daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Ürünlerin; Model, Marka ve teknik durumuna göre fiyat belirlendiği için belirlenen ürünün fiyatını öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilir yada teklif alabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerine İkinci El Platform Satışı, Kiralama ve Bakım Onarım hizmetleri veriyoruz. Daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçiniz.

İkinci El Platform olarak; Satış Sonrası, Yedek Parça, Teknik Destek ve Bakım Onarım hizmetleri de veriyoruz.

İkinci El Platform olarak; Satış ve Bakım Onarım hizmetlerinin yanında Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Mobil Vinç ürünlerinde kiralama hizmetleri de veriyoruz. Daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçiniz.

İkinci El Platform olarak oldukça geniş marka ve ürün yelpazemiz mevcuttur. Dingli, Houlotte, Skyjack, Genie, JLG, H.A.B., Manitou ve bir çok markanın ürünlerini temin ediyoruz..

İkinci El Platform olarak; 5 metre ila 45 metre arası tüm ürünlerin tedarik sağlarken; aynı zamanda projelere ve özel istek, talep boyutlarda ürünlerde sağlıyoruz.

IPAF yetkimiz ile Operatör eğitimleri veriyoruz.. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz..