İkinci El Manlift ve Platform Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

iplatform 16 Şubat 2019 Yorum yapılmamış

İkinci El Manlift ve Platform Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

İkinci El Manlift ve Platform Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ülkemizde ve Dünyada kullanım kolaylığı ve personellere sağladığı güvenli yükselme kabiliyetleri ile Manlift ürünleri İnşaat ve bir çok büyük projelerin önemli araçlarından olmuştur.

Jlg Teleskopik Platform

Ülkemizde Personel Yükseltici olarak tanımlanan Manlift ürünleri; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Teleskopik Platform ürünlerinin bakımları zamanında yapılmış ve revizyon ile sıfır bir manlift kadar işlevsel olduğu için ikinci el tercih edilmektedir. İkinci El Platform olarak biz internet kullanıcılarına alıcı ve satıcıları buluşturan ücretsiz bir portal sitemiz ile bu hizmeti vermekteyiz. Sitemiz içerisinde bir çok detaylı anlatım mevcut olan alım/satım konusu ile ilgili olarak tecrübeye sabit bir kaç bilgi vermek isteriz.

İkinci El Ürünlerin Fiyatları

Ürünlerin fiyatlarını belirleyen en önemli durum çalışma saati ve üretim yılıdır. Ürünün kullanım ölçüleri, marka ve modelleri ile bu fiyatlar değişkenlik gösterir. Sıfır fiyatının yanında çalışma saati ve üretim yılına göre belirlenmiş platform ve manliftler ürünün durumuna göre fiyatını belirler.

Makinelerin boyutlarının yanında Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Örümcek ve Sepetli özellikleri ile de bu fiyatlar değişkenlik gösterir. Sitemizde makine kategorilerine bakarak ve piyasa fiyatlarına bakarak ayrıca ürünün diğer makinelerden ayıran kullanım durumu, çalışma saatine göre fiyatlandırmak gerekir.

Makinelerin Seri Numarası

Ürünlerinin kimlik numaraları vardır. Ürünü almadan önce kimlik bilgisi ile piyasada hırsızlık, çalınma veya başkası tarafından kiralanarak satılığa çıkartma gibi durumlar söz konusu olduğundan seri numarası ile marka firma ile irtibata geçip asıl sahibine ulaşabilirsiniz. Ayrıca noter, ticari sicil numarası ile de makine ilgili tüm detaylara ulaşılabilir.

Manlift Satmak

Makineyi satmadan önce Revizyon yapılmış ve bakımları yapılmış bir makine alıcısını çok rahat bir şekilde bulacaktır. Günümüzde İnternet kullanımı sayesinde alıcılara direk olarak internet üzerinden ulaşılırken, alıcıların aynı manlift ile ilgili başka seçenekleri de olduğunu düşünürsek, Makine’nin çalışır durumu, Revizyon yapılması ve tüm detaylı bilgilerinin olması alıcılar tarafından dikkat edilir.