Hakkımızda

İkinci El Platform; “Türkiye’nin En Güvenilir İkinci El Platform Sitesi” sloganı ile 10 Haziran 2016 tarihinde hizmete girmiştir. İlan vermenin tamamen ücretsiz olduğu İkinci El Platform’da; 9 Kategoride İlan ekleme fırsatı vermesinin yanı sıra alıcı ve satıcıları hızlı bir iletişim ağı ile ulaştırmaya ve güvenilir bir alım-satım ortamı yaratmayı hedef etmiş ve bu yönde çalışmaları ile hizmet vermeye başlamıştır.

Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Forklift, Telehander, Sepetli Platform ve Vinç kategorileri ile Alım veya Satım yapmak isteyen kullanıcılara ilan ekleme fırsatı vermektedir. İlan eklemenin sınırsız, ücretsiz bir şekilde sade, anlaşılabilir tasarımı ile basit ilan ekleme sistemi kullanıcılara sunulmuştur.

Değişime ve gelişime açık, geleceğe yönelik geliştirilebilen web sitemiz, mobil, tablet v.b kullanımlar için de uygun tasarımı ile bir çok fonksiyonel özelliği yanında kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur.

İkinci El Platform; site yapısı ve içeriği ile tamamen kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilan girişi, üye girişi ve üye olma bakımından oldukça anlaşılabilir ve kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Kullanıcılarından gelen istek, talep ve şikayetleri de öncelikli olarak takip ederek gerekli ayarlamaları ve geliştirmeleri yaparak büyümeye devam etmektedir.

“İkinci El Platform Hizmetleri” 

 

×

Powered by WhatsApp Chat

×