Sık Sorulan Sorular

İlan Ne Kadar Süre Yayında Kalıcak?
İlanlarınızın yayında kalması ile ilgili Şartlar ve Koşullara uymayan veya yasalara aykırı bir durum olmadığı sürece siz, satıldı olarak işaretleyene kadar yayında kalıcaktır. Satıldı olarak işaretlediğiniz içerik arşivlere kayıt edilerek bekletilecektir.
İlan Limiti Nedir?
Herhangi bir limit yoktur, sınırsız sayıda dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz.
Satın Almayı İlan Olarak Ekleyebilir miyim?
Ürünlerinizi satmak için ilan verirken aynı zamanda satın almak istediğiniz ürün ile ilgili de ilan verebilirsiniz. İlan Ekle kısmında iki seçenekli olarak sunulmuştur. Satıyorum – Satın Almak İstiyorum.
Eklediğim İlan Ne Zaman Yayınlanır?
İlanınız yetkili personeller tarafından incelendikten sonra hemen yayına alınır.
İlan Vermek için Üye olmak Zorundamıyım?
Evet; sistemimize ilan girebilmek için alıcılara daha kolay ulaşabilmek ve iletişim bilgilerinizin doğruluğu adına üye olmak zorundasınız.
Üyelik Ücretlimidir?
Sitemize Üye olmak Ücretsizdir.
Sitenize Reklam Verebilir miyim?
Evet; belirlenen alanlara dilediğiniz sürede ve tarihte ilan verebilirsiniz. Reklam konusunda daha fazla bilgi için iletişim sayfasından bize atabilir yada iletişim bilgilerimizden e-posta veya telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
Öne Çıkan İlan Ekleyebilir miyim?
Öne Çıkan İlanlar Sistem tarafından belirlenen popüler ilanlardan otomatik seçim yaparken aynı zamanda sitemize reklam veren kullanıcıların da ilanları otomatik olarak öne çıkan ilanlara eklenir.
İlan Kuralları Nedir?
Üye olurken size sunulan Şartlar ve Koşullar sayfasında sitemizin tüm kuralları ve ilan detayları yazmaktadır. Buraya tıklayarak ayrıca ulaşabilirsiniz.
×

Powered by WhatsApp Chat

×